Telemarketer / Telemarketerka - Rzeszów

Telemarketer / Telemarketerka

Miasto: Ogłoszenia Rzeszów, Region: Lubelskie

Miasto:
Rzeszów lub zdalnie

Opis:

Twoje zadania:

aktywna sprzedaż usług dla firm
dbanie o wizerunek firmy
budowa Relacji z Klientami Biznesowymi

Wymagania:

umiejętność nawiązywania kontaktów i pozytywne nastawienie do pracy
chęć decydowania o tym ile zarabiasz
wytrwałość w dążeniu do celu, elastyczność i otwartość na nowości
podstawową znajomość obsługi komputera
umiejętność działania w sytuacjach stresowych
wykształcenie minimum średnie
doświadczenie w obsłudze telefonicznej klientów/sprzedaży przez telefon (mile widziane)

Oferujemy:

szkolenia ze standardów sprzedaży i obsługi Klienta
szkolenia z produktów i usług
atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie prowizje
dodatkowy system motywacyjny związany z wynikami w postaci nagród rzeczowych i finansowych

Typ pracy:
umowa, prowizja

Kontakt:
WoLAN
ul. Przemysłowa 4 p. 204
35-105 Rzeszów
praca@wolan.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.