Sales manager - Rzeszów

Sales manager

Miasto: Ogłoszenia Rzeszów, Region: Lubelskie

Międzynarodowa firma, która zajmuje sie zaopatrzeniem przemysłu masarskiego w urządzenia i drobnostki, typu rękawice, kozaki gumowe, noże, itp. prowadzi rekrutację na stanowisko

Sales Manager

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: Podkarpackie

Opis stanowiska:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
• Przeprowadzanie rozmów handlowych
• Organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów dla zakładów mięsnych,
• Realizacja określonego budżetu
• Funkcje biurowe (będzie to jedyny przestawiciel firmy w Polsce, oprócz księgowego i prawników)
• Częste wyjazdy służbowe
Wymagania:
• Wiek do 30 lat,
• Wykształcenie minimum średnie,
• Orientacja w produktach dla przemysłu masarskiego lub zdolność do szybkiego uczenia się
• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (umiejętność prezentacji produktów),
• Łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wystąpień publicznych,
• Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,
• Prawo jazdy (czynne)
• Własny samochód będzie dodatkowym atutem
• Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
• Doświadczenie zawodowe w zakładach mięsnych będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o nadesłanie CV do 05.04.2009 na adres:
rekrutacja.food@gmail.com |

Autor ogłoszenia

Elena Zenkovska