Przedstawiciel Handlowy (Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie) - Rzeszów

Przedstawiciel Handlowy (Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie)

Miasto: Ogłoszenia Rzeszów, Region: Lubelskie

Dyna Consulting (www.dynaconsulting.pl) jest firmą konsultingową działającą na rynkach globalnych. Korzystając z wieloletniego i międzynarodowego doświadczenia naszych specjalistów oferujemy swoim Klientom profesjonalne usługi doradcze.

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

(Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie)

Opis stanowiska:
Przygotowanie i prezentację ofert handlowych
Negocjowanie warunków współpracy oraz nadzorowanie jej przebiegu
Obsługę zamówień oraz realizację planu sprzedaży produktu
Przygotowanie raportów z wykonanych działań
Nawiązywanie kontaktów handlowych i pozyskiwanie nowych klientów
Rozwój istniejącego portfolio klientów
Przygotowanie i wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie
Monitorowanie rynku i opracowywanie strategii handlowych

Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie
Praktyczna znajomość technik sprzedaży
Umiejętność opracowania ofert oraz ich prezentacji
Dyspozycyjność
Prawo jazdy

Oferujemy:
Otwarta i przyjazna atmosfera pracy
Kariera w stabilnej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Narzędzia pracy

Miejsce pracy: Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie

Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: kariera@dynaconsulting.pl

Autor ogłoszenia

Dyna Consulting

ZdjęciaZdjecia - Przedstawiciel Handlowy (Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie)