Przedstawiciel handlowy do aktywnej sprzedaży usług Telekomunikacyjnych - Rzeszów

Przedstawiciel handlowy do aktywnej sprzedaży usług Telekomunikacyjnych

Miasto: Ogłoszenia Rzeszów, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:
-pozyskiwanie klientów, specjalista przedstawia oferty handlowe i podpisuje umowy na
spotkaniach,
-negocjacje z klientem,
-profesjonalne doradztwo,
-dopasowanie oferty do klienta,
-utrzymywanie jak najlepszych relacji z klientami,

Wymagania:
-komunikatywność,
-dyspozycyjność,
-umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
-łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
-wysoka kultura osobista,
-nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów,
-doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
-pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,
-profesjonalny system szkoleń i przygotowań,
-niezbędnie narzędzia pracy,
-wynagrodzenie: podstawa, premie miesięczne za efektywność w wykonywaniu planów,
-indywidualny dobór godzin pracy.

Forma kontaktu:
Osoby zainteresowane niniejszym ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem oraz Listu Motywacyjnego z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych w celach rekrutacji na adres
e-mail: rzeszow@viside.pl