Menedżer ds. sprzedaży - Rzeszów

Menedżer ds. sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Rzeszów, Region: Lubelskie

Międzynarodowa firma zajmująca się zaopatrzeniem przemysłu masarskiego w urządzenia i akcesoria (rękawice, buty gumowe, noże rzeźnicze, fartuchy, itp.) prowadzi rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
• Prowadzenie negocjacji handlowych,
• Prezentacja produktów firmy,
• Realizacja określonego budżetu,
• Funkcje biurowe (będzie to jedyny przedstawiciel firmy w Polsce, oprócz księgowego i prawników),
• Częste wyjazdy służbowe.
Wymagania
• Wiek do 30 lat,
• Wykształcenie minimum średnie,
• Znajomość produktów dla przemysłu masarskiego lub zdolność do szybkiego uczenia się,
• Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (umiejętność prezentacji produktów),
• Łatwość nawiązywania kontaktów, swoboda wystąpień publicznych,
• Nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista,
• Prawo jazdy (czynne),
• Własny samochód będzie dodatkowym atutem,
• Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem,
• Doświadczenie zawodowe w zakładach mięsnych będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o nadesłanie CV na adres:
rekrutacja.food@gmail.com

Autor ogłoszenia

Elena

Telefon: 48 696 653 990