Praca z domu - Rzeszów

Praca z domu

Miasto: Ogłoszenia Rzeszów, Region: Lubelskie

Amerykańska Firma Telefoniczna Call Center International LLC poszukuje osób na stanowisko Agenta do sprzedaży usług telefonicznych.

Zadania
Sprzedaż usług telefonicznych (połączenia międzynarodowe I międzystanowe) z własnego domu używając wyłącznie komputera i Internetu klientom pochodzenia polskiego mieszkających w Stanach Zjednoczonych

Wymagania

• Podstawowa znajomość obsługi komputera
• Osoba musi być komunikatywna I ambitna
• Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta mile widziane
• Osoba ubiegająca sie o stanowisko musi mieć ukończone 18 lat

Osoba musi posiadać :
Wymagany komputer z dostępem do Internetu o prędkości min. 128 kb/s
Słuchawki z mikrofonem
RAM: Minimum 512 MB

Oferujemy:
• Praca nie wymaga wychodzenia z domu
• Wynagrodzenie $20 od każdego pozyskanego klienta
• Dogodne godziny pracy , praca na pełny lub pół etatu
• Intensywne bezpłatne szkolenia i materiały szkoleniowe

Forma kontaktu: gg: 13042762, skype—teresa8017;

Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o wypełnienie aplikacji w języku polskim na stronie internetowej używając Internet Explorer

podaj kod referencyjny: T1090P oraz imię Teresa

Autor ogłoszenia

Teresa

Telefon: 510267199