PRACA NA WAKACJE - INSPETROR TERENOWY - Rzeszów

PRACA NA WAKACJE - INSPETROR TERENOWY

Miasto: Ogłoszenia Rzeszów, Region: Lubelskie

Mateusz Biedka
e-mail: praca_zasiewy@wp.pl
tel: 603270489
OGŁOSZENIE O PRACE

Oferty pracy na stanowisku Inspektora Terenowego.
Miejsce wykonywania pracy: województwo podkarpackie
Przypuszczalny czas realizacji: okres od 10 lipca do 31 września, minimum 1,5 miesiąca, ruchomy w zależności od otrzymania materiałów od zleceniodawcy (ARiMR).

Główne obowiązki:
• Przeprowadzenie kontroli terenowej dotyczącej: rodzaju upraw, ich zasięgu, kultury rolnej;
• Wykonanie dokumentacji fotograficznej kontrolowanych działek;
• Sporządzenie dokumentacji pokontrolnej.

Wymagania konieczne:
• Wykształcenie – co najmniej średnie;
• Podstawowa znajomość roślin uprawnych;
• Umiejętność orientacji w terenie;
• Posiadanie aparatu cyfrowego;
• Całkowita dyspozycyjność w czasie pracy(nienormowany czas pracy);
• Umiejętność pracy w zespole oraz podporządkowania się;
• Zdolność szybkiego uczenia się;
• Niekaralność;
• Wytrzymałość fizyczna.

Wymagania pożądane:
• Samodzielność;
• Uczciwość;
• Dokładność;
• Komunikatywność;
• Mile widziane będzie posiadanie komputera przenośnego.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wkładu pracy rozliczane na umowę o dzieło bądź bez umowy;
• Praktykę w dużej firmie geodezyjnej;
• Ciekawą pracę w gronie młodych, kreatywnych osób.

Zainteresowane osoby zapraszamy do składania CV na podany adres e-mail.
Ewentualne pytania proszę kierować drogą mailową bądź telefonicznie.

Autor ogłoszenia

Telefon: 603270489