Doradca Finansowy - Rzeszów

Doradca Finansowy

Miasto: Ogłoszenia Rzeszów, Region: Lubelskie

Nasza firma jako niezależny doradca finansowy od 15 lat oferuje klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym profesjonalne doradztwo w zakresie finansów osobistych oraz firmowych.
W obecnej chwili w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

MENEDŻERA ZESPOŁU
Główne zadania:

- Realizacja planów sprzedaży poprzez efektywne zarządzanie siecią Doradców
- Rozwój sieci Doradców, w tym rekrutacja nowych Specjalistów oraz prowadzenie szkoleń
- Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
- Działania mające na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów
- Aktywny udział w budowaniu wizerunku firmy na rynku

Oczekiwania:

- Doświadczenie w sprzedaży i/lub zarządzaniu zespołem sprzedażowym
- Wykształcenie średnie (mile widziane wyższe/ekonomia- zarządzanie)
- Umiejętności związane z zarządzaniem sprzedażą, w tym motywowania zespołu, planowania sprzedaży i monitorowania realizacji celów
- Dynamizm w działaniu

Oferujemy:

-pracę w rozwijającej się firmie, wprowadzającej na rynek nowoczesne systemy planowania i zarządzania finansami
-cykl specjalistycznych szkoleń
-dostęp do szerokiej gamy produktów finansowych w ramach niezależnego doradztwa finansowego
- motywacyjny system wynagradzania
- wsparcie merytoryczne i logistyczne,
- możliwość rozwoju i awansu
- przyjazną atmosferę w prężnie rozwijającym się zespole

Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, zdjęciem oraz koniecznie z dopiskiem w tytule MENEDŻER prosimy przesyłać na adres: landofplenty@op.pl

Autor ogłoszenia

DOMINIK

Telefon: 601861444