Rzeźnik-wykrawacz w Anglii - Przemyśl

Rzeźnik-wykrawacz w Anglii

Miasto: Ogłoszenia Przemyśl, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:
- rozbiór, wykrawanie mięsa wieprzowego z całych połówek/półtusz wieprzowych (łopatek, szynek)
- praca przy taśmie
- trybowanie mięsa, oddzielanie mięsa od kości

Oczekiwania:
- minimum 2 lata doświadczenia w wykrawaniu kości z mięsa wieprzowego na taśmie
- wiedza na temat tusz zwierzęcych
- dobry stan zdrowia

Pracodawca oferuje:
- zwrot kosztów biletu do Anglii
- dobre środowisko pracy
- możność przyjazdu z osobą towarzyszącą
- wynagrodzenie brutto 8 funtów/h od poniedziałku do piątku i 8,40 funtów/h w sobotę (trybowanie szynek i łopatek około 21 łopatek na godzinę)
- 40-50 godzin pracy tygodniowo
- umowę o pracę
- płatny urlop
- pomoc w znalezieniu zakwaterowania
- pomoc w założeniu konta bankowego
- pomoc w uzyskaniu ubezpieczenia społecznego oraz rejestracji w Home Office
- odbiór pracownika po przyjeździe do Norwich

Przed rozpoczęciem pracy każdy kandydat przejdzie obowiązkowy test sprawdzenia umiejętności (wykrawanie 3 kości z szynki lub łopatki wieprzowej i sprawdzenie szybkości wykrawania). Na teście noża trzeba wykroić i odskurować jedną łopatkę lub jedną szynkę.

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie cv na adres:almavar@almavar.pl
certyfikat agencji zatrudnienia ALMA VAR - 5185

Autor ogłoszenia

Almavar

Telefon: 75 647 44 02