Mobilny Doradca Klienta - Przemyśl

Mobilny Doradca Klienta

Miasto: Ogłoszenia Przemyśl, Region: Lubelskie

PrimeBS Sp. z o.o. - licencjonowana agencja pracy tymczasowej oraz doradztwa personalnego poszukuje dla swojego Klienta z województwa podkarpackiego osoby na stanowisko:

Mobilny Doradca Bankowy
nr ref.: MDB/Przemyśl
Miejsce pracy: Przemyśl

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta
- doradztwo, utrzymanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami
- dbanie o jakość obsługi

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- doświadczenie w obsłudze klienta
- dyspozycyjność
- sumienność
- prawo jazdy kat. B
- umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnej firmie w młodym zespole
- atrakcyjne wynagrodzenie

Kontakt:

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie aplikacji na adres lodz@primebs.pl w tytule maila wpisując \"MDB/Przemyśl\" (aplikacje niespełniające tego wymogu, nie będą rozpatrywane). Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli:

\"Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z póź. zm.) wyrażam zgodę na przetrwarzanie moich danych osobowych i administrowanie nimi przez Prime BS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Armii Krajowej 29; 30 – 150 Kraków, w tym na przekazanie ich do potencjalnego Pracodawcy celem rekrutacji prowadzonej obecnie lub w przyszłości przez Prime BS Sp. z o.o. \"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.