Kierownik Hurtowni - Przemyśl

Kierownik Hurtowni

Miasto: Ogłoszenia Przemyśl, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta - firmy specjalizującej się w sprzedaży artykułów branży elektrycznej - poszukujemy:
Kierownika hurtowni
Miejsce pracy: Przemyśl
Wymagania:
wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowane kierunki elektryczne
doświdczenie w handlu lub prowadzeniu punktu handlowego
dobra znajomość obsługi komputera, Excel
umiejętność zarządzanie zespołem
dyspozycyjność
znajomość lokalnego rynku
samodzielość
Zakres obowiązków:
kierowanie podległym zespołem
wyznaczanie zadań i kontrola ich realizacji
pozyskiwanie klientów
współudział w negocjacjach
ustalanie warunków płatności
dbałość o wyniki podległej jednostki
nadzór nad obiegiem dokumentów
Pracodawca oferuje:
atrakcyjne wynagrodzenie - pensja stała + premia
przyjazna atmosferę środowiska pracy
samochód i telefon służbowy
możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@onagra.pl z podaniem w tytule wiadomości nazwy stanowiska.
Agencja Zatrudnienia ONAGRA, ul. Baldachówka 8/10, 35-061 Rzeszów, tel. 017/8642307.
www.praca.onagra.pl, www.onagra.pl
Firma Onagra jest certyfikowaną agencją pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (certyfikat 1230/1a).

Autor ogłoszenia

Agnieszka Rymarz

Telefon: 0 17 8642307