DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY Z BRANŻY BUDOWLANEJ - Przemyśl

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY Z BRANŻY BUDOWLANEJ

Miasto: Ogłoszenia Przemyśl, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się Firmy z branży konstrukcji stalowych,
Poszukujemy kandydatów na stanowisko: DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY Z BRANŻY BUDOWLANEJ

WYMAGANIA:
-wykształcenie średnie/wyższe (techniczne, budowlane lub pokrewne)
-doświadczenie w zakresie sprzedaży
-znajomość branży budowlanej (profile stalowe: drzwi, ściany, elewacje)
-gotowość do podróżowania
-zorientowanie na sprzedaż i doradztwo

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-rozwój sprzedaży na podległym terenie
-opieka nad klientami
-doradztwo techniczne w ramach oferowanych produktów

OFERUJEMY:
-pracę w ciekawym środowisku
-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość doskonalenia własnych umiejętności

CV i list motywacyjny z dopiskiem \"Doradca techniczno-handlowy”\" prosimy przesyłać na adres rekrutacje@setdoradztwo.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

Monika

Telefon: 0242620335