MŁODSZY KONSULTANT OBSŁUGI KLIENTA - Przemyśl

MŁODSZY KONSULTANT OBSŁUGI KLIENTA

Miasto: Ogłoszenia Przemyśl, Region: Lubelskie

Polski HR A-Trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Polski HR A-Trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Chcesz podjąć pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie w branży telemarketingowej?

Szukasz swojej pierwszej pracy?

Mamy dla Ciebie ofertę!!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
MŁODSZY KONSULTANT OBSŁUGI KLIENTA Z ORZECZENIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Miejsce pracy: Przemyśl

Oferujemy:

-pracę w stabilnej firmie, w oparciu umowy o pracę (podstawa + prowizja),
- niezbędne narzędzia pracy
- ciekawy system motywacyjny,
- pracę w młodym, dynamicznym zespole,
- dogodną lokalizacja w centrum miasta

Zakres obowiązków:

- telefoniczny kontakt z klientem
- umawianie na spotkania do szkół językowych
- udzielanie informacji dotyczących zajęć w szkole językowej
- budowanie relacji z klientem
- budowanie pozytywnego obrazu firmy
- sporządzanie zestawień i raportów sprzedażowych

Wymagania:

- miły głos i swobodnie prowadzisz rozmowę telefoniczną,
- otwartość na nowe doświadczenia i pracę z ludźmi
- gotowość do pracy na stanowisku konsultanta telefonicznego
- dyspozycyjność
- mile widziany orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Aplikacje prosimy przesyłać przez formularz lub na adres barbara.adamska@polskihr.pl.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)\".

Autor ogłoszenia

Polski HR A-Trybut S.A.