OFERTA PRACY TELEMARKETER - Przemyśl

OFERTA PRACY TELEMARKETER

Miasto: Ogłoszenia Przemyśl, Region: Lubelskie

OFERTA PRACY

Firma Sanmarks oferuje szeroki zakres usług i zaawansowanych rozwiązań   z zakresu Call Centre (telemarketing, bazy danych, systemy informatyczne). Obecnie współpracujemy z klientami m.in. z branży finansowej, ubezpieczeniowej, organizacji pozarządowych.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Telemarketer – NIE SPRZEDAŻ
Miejsce pracy – PRZEMYŚL

Opis stanowiska:
Udzielanie informacji przez telefon
Pozyskiwanie wsparcia dla organizacji pozarządowych
Obsługa stałych klientów
Przeprowadzanie ankiet telefonicznych
Obsługa infolinii

Wymagania:
Komunikatywność
Dobra dykcja i miły głos
Mile widziane doświadczenie w telemarketingu /wolontariacie
Znajomość obsługi komputera
Dyspozycyjność

Oferujemy:
Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta i fundraisingu
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez ciekawe szkolenia
Przyjazną atmosferę
Atrakcyjne wynagrodzenie stałe za godzinę pracy, bonusy w każdej kampanii
Elastyczne godziny pracy: 9:00-17:00; 12:00-20:00;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@sanmarks.pl  lub kontakt telefoniczny pod numerem 016 632 38 27, 533 336 313

Prosimy o zamieszczenie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, na potrzeby niezbędne do realizacji obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

Autor ogłoszenia

SANMARKS

Telefon: 016 632 38 27, 533 336 313