Praca - Wykładanie towaru na markecie budowlanym w Przemyślu - Przemyśl

Praca - Wykładanie towaru na markecie budowlanym w Przemyślu

Miasto: Ogłoszenia Przemyśl, Region: Lubelskie

Agencja Advanced BTL poszukuje osoby do pracy dodatkowej, w formie wykładania towaru.

Szczegóły:
Miejsce pracy: Castorama Przemyśl
Umowa: Umowa Zlecenie
Czas pracy:
- 1 wizyta tygodniowo na markecie trwająca 2 godziny,
- dodatkowo 1 wizyta w miesiącu trwająca 2 godziny z drugiego serwisu,

Obowiązki:
- Wyłożenie towaru po dostawie,
- Uporządkowanie ekspozycji podczas wizyty,
- Ewentualne uzupełnienie braków w towarze,
- Sprawdzanie poprawności ułożenia etykiet cenowych,
- Systematyczne raportowanie wykonanych czynności podczas wizyty drogą elektroniczną.

Wymagania: Status Studenta bądź Ucznia i nieprzekroczony 26 rok życia, bądź status osoby zatrudnionej na pełen etat.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie aktualnego CV na adres: biuro@ad-btl.pl w temacie wpisując: Przemyśl praca

Autor ogłoszenia

Agencja Advanced BTL