SZEF/SZEFOWA KUCHNI - Przemyśl

SZEF/SZEFOWA KUCHNI

Miasto: Ogłoszenia Przemyśl, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Przemyśl

Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie dań kuchni
• Sprawowanie nadzoru nad innymi kucharzami
• Prowadzenie kuchni
• Zarządzanie kuchnią

Wymagania

• Wykształcenie gastronomiczne (mile widziane dodatkowe szkolenia)
• Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku szefa/szefowej kuchni
• Pracowitość, łatwość nawiązywania kontaktów, kreatywność

Oferujemy

• Umowę o pracę
• Pracę na pełny etat
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• Samodzielne stanowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres cv@ertagrupa.pl z dopiskiem
„szef kuchni-przemyśl”.

Prosimy o umieszczanie w aplikacji oświadczenia: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby rekrutacji, zgodnie ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz 883)\"

Posiadamy certyfikaty pośrednictwa pracy poza granicami Polski (nr rejestru 2017/1b), pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej (nr rejestru 2017/1a), doradztwa personalnego (nr rejestru 2017/2), organizacji pracy tymczasowej (nr rejestru 2017/3), pośrednictwa zawodowego (nr rejestru 2017/4).