Monter Składacz Okien - Przemyśl

Monter Składacz Okien

Miasto: Ogłoszenia Przemyśl, Region: Lubelskie

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. od ponad 15 lat świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych. Poprzez współpracę z pracodawcami osób niepełnosprawnych głównie z tzw. otwartego rynku pracy jesteśmy w stanie swoje usługi świadczyć w sposób profesjonalny na terenie całego kraju, wyczerpując wszelkie potrzeby naszych Klientów.
OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. jest Agencją Zatrudnienia wpisaną do rejestru pod nr 15604.

OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swoich Klientów poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowiskach: Monter składacz okien

Zakres obowiązków:
• obsługa maszyn
• znajomość technologii
• weryfikacja stanowiskowej kontroli produkcji
• odpowiedzialność za towar i stany magazynowe
• inne zadania według zapotrzebowania pracodawcy

Od Kandydata/Kandydatki oczekujemy:
• miłe usposobienie
• sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• dyspozycyjność
• zdolności manualne
• mile widziana podstawowa znajomości obsługi komputera
• wykształcenie średnie/zawodowe
• otwartości na nowe doświadczenia
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
• orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy:
• Przemyśl, ul Przemysłowa 1

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę: pełen etat
• praca od zaraz
• praca zmianowa / 6-14; 14-22/
• wynagrodzenie 2000 brutto
• premia uznaniowa
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• szkolenia wprowadzające

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w formie elektronicznej na adres: praca@obpon.pl
W tytule wiadomości prosimy napisać nazwę stanowiska pracy.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 z późn. zm.)”

Autor ogłoszenia

OBPON

Telefon: 12 307 20 40