Pracownik produkcji - Nisko

Pracownik produkcji

Miasto: Ogłoszenia Nisko, Region: Lubelskie

Poszukujesz pracy na stanowisku produkcyjnym a nie masz doświadczenia?

Posiadamy ofertę idealną dla Ciebie!

Oferujemy:
umowę o pracę tymczasową na czas określony (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
szybki i profesjonalny proces rekrutacji
atrakcyjne zarobki ok. 2000 netto
30 wolnych wakatów do pracy
pracę w systemie zmianowym (4 brygadowym)
możliwość zdobycia doświadczenia
możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę
pakiet benefitów RANDSTAD PLUS (karta sportowa OK System, zniżki na zakupy).
w przyszłości możliwy darmowy transport do pracy
Zadania:
prace związane z odlewaniem aluminium, malowanie, szpachlowanie, pakowanie
kontrola jakości wyrobu gotowego zgodnie ze standardami firmy
przestrzeganie zasad BHP
utrzymanie porządku na stanowisku pracy
oczekujemy
dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym
wysoka motywacja
nie wymagamy doświadczenia - liczą się chęci!
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Autor ogłoszenia

Randstad Polska Sp. Zo.o.

Telefon: 501331439