Przedstawiciel handlowy - Mielec

Przedstawiciel handlowy

Miasto: Ogłoszenia Mielec, Region: Lubelskie

Szanowni Państwo!

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem dotyczącym uzyskania odszkodowania przez właścicieli gruntów , przez które biegną urządzenia przesyłowe służące do doprowadzania lub odprowadzania płynów, pary, gazu, energii elektrycznej itp. nasza Korporacja podjęła się zadania pomocy właścicielom gruntów w uzyskaniu takiego odszkodowania jak również pomocy w doprowadzeniu do zawarcia umowy między właścicielem nieruchomości a przedsiębiorcą przesyłowym, który zgodnie z wolą właściciela gruntu winien dokonać na jego rzecz zapłaty za używanie tych gruntów.

Obowiązki przedstawiciela:
Sprzedaż usług windykacji należności:
A) zainteresowania i przedstawienia klientowi możliwości skorzystania z usług windykacji
b)przygotowania kompletu dokumentów do podpisania z klientem umowy windykacji wg procedur obowiązujących w tym zakresie w firmie FENIKS

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciel handlowy
Komunikatywność
Dyspozycyjność
Wysoka kultura osobista
Orientacja na osiąganie celów
Wysoka motywacja do pracy

Firma oferuje:
Wynagrodzenie w systemie prowizyjnym
Umowę zlecenia/ agencyjną
Milą atmosferę współpracy

Kontakt:
aleksandra.fudali@korporacja-feniks.com

Autor ogłoszenia

Korporacja prawno-finansowa

Telefon: 790318966