Kasjer Sprzedawca / Pracownik hali sprzedażowej - Mielec

Kasjer Sprzedawca / Pracownik hali sprzedażowej

Miasto: Ogłoszenia Mielec, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Lokalizacja: MIELEC
Miejsce pracy: Klient InterKadra

Obowiązki:
Praca przy obsłudze kasy fiskalnej
Wykładanie towaru
Wymagania
Aktualna książeczka sanepidowska (obowiązkowo)
Odpowiedzialność i zaangażowanie
Dyspozycyjność

Wybranym kandydatom oferujemy
Umowę zlecenia podpisywaną z InterKadra
Zmianowy system pracy
Elastyczny grafik pracy
Stawkę godzinową

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na podany adres praca.market@interkadra.pl z dopiskiem:
KS/MIEL dla Kasjer sprzedawca
PH/MIEL dla Pracownik hali sprzedażowej
InterKadra Sp. z o.o.

Autor ogłoszenia

Telefon: 668826915