Konsultant ds. wdrożeń - Mielec

Konsultant ds. wdrożeń

Miasto: Ogłoszenia Mielec, Region: Lubelskie

Naszym Klientem jest wiodąca firma wdrożeniowa zajmująca się produkowaniem oraz dostarczaniem optymalnych rozwiązań informatycznych klasy ERP oraz innych zintegrowanych systemów ( m.in. produkty oparte na narzędziach parterskiej firmy Oracle). Grono najlepszych fachowców tworzących firmę od lat realizuje projekty mające usprawniać zarządzanie w najróżniejszych dziedzinach. W związku z dynamicznym rozwojem Nasz Klient poszukuje kandydatów na stanowisko:

KONSULTANTA ds. WDROŻEŃ

Obowiązki:

- Prace szkoleniowo - wdrożeniowe funkcjonalności związanej z finansami i księgowością modułu klasy ERP

Wymagania:

- wiedza z zakresu finansów i księgowości
- komunikatywność
- umiejętność organizacji pracy
- zdolność perswazji
- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- atrakcyjne zarobki
- rozbudowany system premiowy
- narzędzia pracy (samochód, telefon i laptop)
- Możliwość szkoleń w zakresie zarządzania projektami, w zakresie zmian w prawodawstwie

Aplikacje prosimy przesyłać na adres m.kucnerowicz@pgbhr.com w temacie wiadomości proszę wpisać wdrożeniowiec

Proszę o dopisanie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Autor ogłoszenia

Maciej Kucnerowicz