Sprzedawca Produktu /Nr. Ref FMZ/SP/10/2012 Miejsce Pracy: Polska - Krosno

Sprzedawca Produktu /Nr. Ref FMZ/SP/10/2012 Miejsce Pracy: Polska

Miasto: Ogłoszenia Krosno, Region: Lubelskie

Gruapa Familo specjalizuje się w sprzedaży detalicznej produktów spożywczych. Platforma oferuje znane produkty, obecne już na

rynku, co do których nie ma wątpliwości, że spełnią oczekiwania konsumentów. Są to towary zweryfikowane w realiach rynkowych,

a wiec nie wymagające już nakładów związanych z reklamą.

Główne zadania:

- czynna promocja materiałow reklamowych firmy za pomocą narzędzi internetowych
- bieżąca współpraca i wsparcie pracowników departamentu w realizacji ich zadań.
- zapenienie pomocy nowym kontrahentom

Oczekujemy:

- wykształecenie ogólnokształcące (wykształcenia wyższego), preferowane kierunki: sprzedaż i marketing
- wiedzy z zakresu e-promocji
- dobrej znajomości MS Office
- cech osobowościowych, takich jak: rozwinięte umiejętności organizacyjne i negocjacyjne, komunikatywność, umiejętność

zarządzania sobą w czasie, łatwość nawiązywania kontaktów, zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego.

Oferujemy:

- pracę w renomowanej instytucji finansowej
- możliwość rozwoju
- atrakcyjne wynagrodznie

W odpowiedzi na ogłoszenie proszę podać nr referencyjny.

ZdjęciaZdjecia - Sprzedawca Produktu /Nr. Ref FMZ/SP/10/2012 Miejsce Pracy: Polska