Pracownik Działu Kadr - Krosno

Pracownik Działu Kadr

Miasto: Ogłoszenia Krosno, Region: Lubelskie

Firma Merkury powstała w 1991 roku i od początku działalności zajmuje się dystrybucja materiałów budowlanych oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Merkury Market posiada 56 obiektów handlowych zlokalizowanych na terenie Polski, Słowacji oraz Czech. Aktualnie do centrali firmy w Krośnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIKA DZIAŁU KADR

Opis stanowiska:
*aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
*rozliczenia czasu pracy
*wydawanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
*pomoc kierownikom w zakresie Prawa Pracy
Wymagania:
*wykształcenie wyższe,
*znajomości przepisów dotyczących rozliczenia czasu pracy,
*samodzielność, wytrwałość i rzetelność w wypełnianiu obowiązków,
*umiejętność planowania i dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:
*stabilne zatrudnienie
*bezpłatne szkolenia wdrożeniowe
*pracę w młodym i dynamicznym zespole

Zainteresowane pracą osoby prosimy o przesłanie CV na adres: kariera@merkurymarket.pl lub kontakt telefoniczny 695150889

Autor ogłoszenia

Merkury Market

Telefon: 695150889