Praca przy scince piwonii - Jasło

Praca przy scince piwonii

Miasto: Ogłoszenia Jasło, Region: Lubelskie

Firma Beetsma Sp z o. o. jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, który należy w Holandii do wiodących firm w sektorze pracy tymczasowej i działa w branżach ogrodnictwa, przemysłu oraz logistyki.

Praca przy ścince piwonii
Wyjazdy 28 kwietnia 2019 roku.

Zadania:
- ścinanie kwiatów piwonii w polu

Wymagania:
- dobry stan zdrowia
- gotowość do wyjazdu początkiem maja
- projekt na około 3 tygodnie po z zakończeniu prac przy piwoniach zostaną zaproponowane kolejne projekty dla chętnych osób
- chęć i motywacja do pracy fizycznej
Praca jest zawsze na zewnątrz, nawet w deszczu obowiązkowe kalosze i płaszcz przeciw deszczowy.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, zakwaterowanie
- pomoc w załatwieniu formalności i opiekę koordynatora
- opiekę koordynatorów
- ubezpieczenie zdrowotne
- dojazd do miejsca pracy

Zapraszamy do kontaktu
Beetsma oddział Jasło ul. Asnyka 5
tel: 797821257
biuro.jaslo@beetsma.pl

Prosimy o dopisanie następujących klauzul:
Klauzula nr 1 – obecny proces rekrutacyjny
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.
Klauzula nr 2 – przyszłe procesy rekrutacyjne
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Beetsma Sp. z o.o. ul. Traugutta 46/48 26-600 RADOM. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres iod@beetsma.pl.

Autor ogłoszenia

Beetsma

Telefon: 797821257