Konsultant ds. biżuterii - Jarosław

Konsultant ds. biżuterii

Miasto: Ogłoszenia Jarosław, Region: Lubelskie

Zostań Konsultantem ds. Biżuterii renomowanej firmy jubilerskiej. Infinity Biżuteria Twoja wielka szansa.

Stanowisko: Doradztwo klientów indywidualnych, prezentowanie biżuterii, przyjmowanie i realizacja zamówień, udział w szkoleniach i pokazach biżuterii Infinity.

Wymagania: Podstawowa wiedza o biżuterii, pozytywne nastawienie i dużo entuzjazmu.

Zakres obowiązków: Możesz potraktować współpracę z nami jako sposób na dodatkowy zysk lub pełnowymiarową karierę w biznesie.

Oferujemy: Pracując jako Konsultantka/Konsultant Infinity poszerzysz swoją wiedzę na temat wyrobów jubilerskich, szlachetnych metali, brylantów i pozostałych kamieni oraz wszelkich trendach panujących w świecie biżuterii. Ta praca może Ci dodać wiary we własne siły i pewności siebie. Może okazać się również pierwszym krokiem na drodze do sukcesu oraz doskonałym zarobkiem!

Katalog INFINITY Biżuteria to nowość na polskim rynku.

Doskonałą jakość oraz najlepsze wzornictwo naszych produktów gwarantuje między innymi prestiżowa marka jubilerska VERONA.

Nasza złota i srebrna biżuteria odznacza się najwyższą jakością, ekskluzywnym, a zarazem ponadczasowym wzornictwem i - co najważniejsze - cenami, na które możesz sobie pozwolić!
Oferowane przez nas modele biżuterii wykonane są wyłącznie z metali szlachetnych: żółtego lub białego złota próby 585 lub 333, oraz srebra próby 925, a także kamieni szlachetnych: naturalnych brylantów, szafirów, rubinów oraz szmaragdów; jak również cyrkonii, markazytów, masy perłowej i emalii.
Wyjątkowa okazja dla Ciebie...
Dzięki sprzedaży katalogowej poprzez sieć konsultantów, koszty naszej działalności są ograniczone do minimum. Pozwala nam to zaoferować Wam autentyczną biżuterię po najniższych cenach w kraju !
Każdy produkt objęty jest gwarancją producenta (standardowo 24 miesięcy, po tym okresie gwarancja warunkowa - jeśli coś się stanie skontaktuj się z nami, a na pewno Tobie pomożemy) Sprzedajemy produkt, który nie ma prawa się psuć). Każdy wyrób posiada oryginalna metkę, a w przypadku kamieni szlachetnych i pereł, certyfikat.
Ponadto zapewniamy klientom bezwarunkową możliwość zwrotu zakupionej biżuterii w ciągu 10 dni od daty jej nabycia. W momencie, kiedy klientowi nie podoba się zamówiony produkt - zwraca go konsultantce / konsultantowi. (Warunkiem zwrotu towaru jest nienaruszona metka wyrobu oraz brak jakichkolwiek uszkodzeń powstałych z winy klienta, a także certyfikaty i wszelkie opakowania, w których klient otrzymał towar.)

Autor ogłoszenia

Michał Krzywiak

Telefon: 500744070