Kierownik Sklepu (Jarosław) - Jarosław

Kierownik Sklepu (Jarosław)

Miasto: Ogłoszenia Jarosław, Region: Lubelskie

Jesteśmy międzynarodową firmą handlową należącą do amerykańskiego funduszu inwestycyjnego Enterprise Investors, działającą w branży wyposażenia wnętrz. Zarządzamy siecią ponad 150 sklepów i zatrudniamy ponad 1200 osób.

Obecnie dla naszego partnera franczyzowego poszukujemy energicznej osoby na stanowisko:

Kierownik Sklepu
Miasto: Jarosław

Nr ref.: 138

Wymagania:

-wykształcenie minimum średnie,
-kilkuletnie doświadczenie w handlu (preferowane sieci handlowe),
-doświadczenie w samodzielnym kierowaniu zespołem ludzkim,
-umiejętności interpersonalne i organizatorskie,

Oferujemy:

-atrakcyjną pracę w nowocześnie zarządzanej firmie,
-odpowiedzialny zakres obowiązków,
-możliwość rozwoju zawodowego dzięki licznym szkoleniom,
-atrakcyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (Cv + list motywacyjny) na adres:
Sklepy Komfort S.A., Dział Personalny, ul. Srebrzyńska 14, 91-074 Łódź lub adres mailowy:

rekrutacja@komfort.pl

z podaniem w tytule maila lub na kopercie numeru referencyjnego.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 Dz.U. nr 133, poz. 883\".

Autor ogłoszenia

Sklepy Komfort S.A.