Webmaster - praca w omnia.pl - Jarosław

Webmaster - praca w omnia.pl

Miasto: Ogłoszenia Jarosław, Region: Lubelskie

Firma omnia.pl w związku z dynamicznym rozwojem oraz realizacją nowych i ciekawych projektów, poszukuje osób do pracy na stanowisku - WEBMASTER. Jeżeli posiadasz smykałkę do webmasterki, wiedzę i chęć rozwoju to być może szukamy właśnie Ciebie!Wyślij nam swoje CV!

Opis stanowiska pracy:
Osoba pracująca na stanowisku Webmaster odpowiedzialna będzie za cięcie layoutów graficznych i osadzanie ich w szablonach systemu CMS - autorskie rozwiązanie omnia.CMS.
W sporadycznych sytuacjach odpowiedzialna będzie za modyfikację wybranego modułu / modułów systemu CMS.
omnia.CMS korzysta z systemu szablonów Smarty Template Engine.

Wymagania
wykształcenie preferowane wyższe lub w trakcie studiów,
praktyczna znajomość xHTML, CSS;
podstawowa znajomość JavaScript, AJAX,
znajomość systemu szablonów Smarty;
samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność.
umiejętność pracy w grupie

Mile widziane
znajomość języka PHP oraz baz danych MySQL;
znajomość podstaw Adobe Photoshop.

Oferujemy:
pracę przy ciekawych projektach;
stabilne warunki zatrudnienia;
atrakcyjne wynagrodzenie;
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
pracę w młodym, zgranym i doświadczonym zespole.

W naszej firmie stawiamy na ludzi z pasją. To dzięki ich umiejętnościom, wiedzy i inicjatywie powstają ciekawe i oryginalne pomysły, które proponujemy Klientom. Dzięki naszym pracownikom możemy podejmować nowe wyzwania i dbać o rozwój firmy.
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami prosimy o przesłanie CV oraz LM na adres: praca@omnia.pl. W tytule maila prosimy podać: Webmaster. Dokumenty powinny zawierać klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).\"
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

omnia.pl

Telefon: 16 621 58 10