Kierownik Projektu w sektorze IT - Jarosław

Kierownik Projektu w sektorze IT

Miasto: Ogłoszenia Jarosław, Region: Lubelskie

KIEROWNIK PROJEKTU W SEKTORZE IT
Miejsce pracy: Jarosław

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało kierowanie projektami informatycznymi.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Planowanie, organizacja, monitorowanie i kierowanie wszystkimi aspektami projektu;
Odpowiedzialność za realizację projektów w ustalonym zakresie i czasie;
Kontakty z Klientami
Koordynacja prac realizowanych przez zespół projektowy;
Kontrola poszczególnych etapów przebiegu projektu;
Nadzór nad prawidłową realizacją budżetu projektu;
Dokumentowanie i raportowanie postępu prac i sygnalizowanie zagrożeń
Utrzymywanie dyscypliny projektowej
Motywowanie wszystkich uczestników prowadzące do osiągnięcia celów projektu.

OFERUJEMY:
Ciekawą oraz odpowiedzialną pracę;
Możliwość obsługi Klientów z różnych branż w Polsce;
Udział w realizacji różnorodnych projektów;
Pracę w młodym dynamicznym zespole;
Możliwość rozwoju kwalifikacji i poszerzania doświadczenia zawodowego.

OD KANDYDATÓW WYMAGAMY:
Doświadczenia w zarządzaniu projektami informatycznymi, w szczególności e-commerce;
Gotowości do pracy w trybie zadaniowym;
Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych, komunikacyjnych oraz pracy w zespole
Znajomości metodyki zarządzania projektami;
Umiejętności utrzymywania dyscypliny projektowej i efektywnego zarządzania;
Zdolności do pracy nad kilkoma projektami równocześnie, przy zachowaniu oceny priorytetów;
Samodzielności i odpowiedzialności w działaniu;
Prawo jazdy kat B – z praktyką.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz LM na adres: praca@omnia.pl. W tytule maila prosimy podać: Kierownik Projektów IT. Dokumenty powinny zawierać klauzulę: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883).\"
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Marcin Korecki - omnia.pl

Telefon: 16 621 58 10