Pomocnik budowlany - praca na dachu - Dębica

Pomocnik budowlany - praca na dachu

Miasto: Ogłoszenia Dębica, Region: Lubelskie

INTERIMAX należy do grupy HRBC Sp. z o.o. Nr certyfikatu agencji: 13276. W obszarze zatrudnienia realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw od ponad 10 lat! Przez ten okres zaufało nam wielu klientów biznesowych i indywidualnych! Jesteś ciekaw? Nie zwlekaj - APLIKUJ!

Miejsce pracy: Francja, Frontenex (Alpy)

Zadania:
- pomoc przy montażu blachy na dachach
- obsługa elektronarzędzi (dokręcanie, wiercenie itp.)
- praca na wysokości

Wymagania:
- brak lęku wysokości (praca na wysokości)
- doświadczenie w pracy na wysokości
- zdolności manualne
- zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy
-francuską umowę o pracę tymczasową (CTT)
-stawkę godzinową+ 10% premii (prime precarite)
-dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
-możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25% i +50%
-możliwość otrzymania zaliczki
-zakwaterowanie i dojazd do pracy
-opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
-pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

APLIKUJ: rekrutacja.zagranica@interimax.com

1. Administratorem danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31- 546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pomocnik budowlany - praca na dachu