Szybki wyjazd w okolice Berlina - opieka nad Panem - Dębica

Szybki wyjazd w okolice Berlina - opieka nad Panem

Miasto: Ogłoszenia Dębica, Region: Lubelskie

Jedna z wielu naszych ofert:
OFERTA DLA PANI Z KOMUNIKATYWNYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM
Data rozpoczęcia: Od zaraz; Michendorf okolice Poczdamu
Wynagrodzenie zależy od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego.
Potrzebna opieka dla Pana:
- dom 1 - rodzinny, do sklepu poniżej 15 min; mieszka z żoną i wnukiem (9lat), nie wymagającymi opieki. Żona zajmuje się wnukiem i pomaga przy Panu.

CHOROBY/DOLEGLIWOŚCI PANU:
- Pan ma 78 lata, waży 75 kg i ma 175 cm wzrostu
- cukrzyca z insuliną (przychodzi pielęgniarka),
- demencja,
- kontynentny,
- samodzielnie się myje i przebiera,
- ma dietę odnośnie cukrzycy,
- Pan porusza się samodzielnie, więc nie wymaga transferowania.

OBOWIĄZKI PRZY PANU:
- wsparcie w czynnościach życia codziennego,
- domowe obowiązki.

Pan nie ma problemów ze snem i spożywaniem posiłków. Pan jest przyjazny, miły towarzyski, zdecydowany.
Dla Pani opiekunki jest TV oraz internet (stałe łącze).
Szukamy opiekunki z minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego, nie palącą oraz z aktywnym prawem jazdy.

Kandydatom oferujemy:
- gwarancja terminowych i szybkich wypłat
- legalną pracę (A1), szybkie i elastyczne wyjazdy
- odprowadzane składki ZUS oraz kartę EKUZ
- wypłata w Euro lub PLN (zależy od opiekunki)
- bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
- wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel +48 12 357 36 30 oraz +48 739 422 076 od Pn - Pt 9:00 - 15:30. Można także wypełnić zgłoszenie na naszej stronie internetowej: www.progressio24.pl
Jeśli chcesz być w gronie najlepszych - nie zwlekaj już dziś:
Prześlij informację o swoim doświadczeniu w opiece i znajomości języka niemieckiego na adres mailowy: rekrutacja(at)progressio24.pl

Odpowiadamy na każde zgłoszenie jakie do Nas przyjdzie.

Autor ogłoszenia

progressio24

Telefon: +48 739 422 076

ZdjęciaZdjecia - Szybki wyjazd w okolice Berlina - opieka nad Panem