Z-ca Kierownika - Dębica

Z-ca Kierownika

Miasto: Ogłoszenia Dębica, Region: Lubelskie

F.H.U. Merkury Sp. z o.o. w związku z otwarciem nowego obiektu handlowego w Ładnej koło Tarnowa poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnów, Dębica
nr ref. Tar/12/2011

Obowiązki:
realizacja obrotów na wyznaczonym poziomie,
koordynowanie pracy podległych pracowników,
zadania administracyjne i logistyczne, związane z bieżącym działaniem marketu,
reprezentowanie firmy wobec dostawców i kontrahentów,
organizacja i odpowiedzialność za całość funkcjonowania marketu.

Oczekiwania wobec kandydata:
doświadczenie w pracy w handlu min. 2 lata
doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzkim,
doświadczenie w pracy w branży budowlanej,
umiejętność realizowania wyznaczonego celu,
umiejętność samodzielnego działania,
komunikatywność, zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
operatywność, zaangażowanie.
dyspozycyjność.
gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w młodym zespole.

Aplikację zawierającą CV i LM prosimy przesyłać na adres internetowy: rekrutacja@merkurymarket.pl z uwzględnieniem nr ref.

Na zgłoszeniu prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999r., nr 133, poz. 883”

Autor ogłoszenia

F.H.U Merkury Sp. z.o.o.

Telefon: 693930391