POSZUKUJEMY MAGAZYNIERÓW - Dębica

POSZUKUJEMY MAGAZYNIERÓW

Miasto: Ogłoszenia Dębica, Region: Lubelskie

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Magazynier - Operator wózka widłowego

Zadania :
• Przygotowanie towaru do wysyłki według indywidualnych wytycznych
• Transport wyrobów na terenie zakładu
• Kontrola zgodności stanów magazynowych
• Odpowiedzialność za powierzone mienie
Oczekiwania :
• Pracowitość, sumienność w wykonywaniu obowiązków
• Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym – 3 zmiany
• Uprawnienia do obsługi wózków widłowych gazowych; mile widziany egzamin UDT
• Umiejętność współpracy w większym zespole
• Zdolności analityczne i organizacyjne
• Wykształcenie minimum zawodowe
Oferujemy:
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Możliwość zdobycia doświadczenia w przedsiębiorczym, kreatywnym zespole
• Możliwość podniesienia kompetencji poprzez system szkoleń
• Pracę w systemie 3-zmianowym
• Atrakcyjną stawkę godzinową na umowie o pracę tymczasową – nawet 1,5 roku
• Bogaty system dodatków do wynagrodzenia oraz system stałej premii
• Możliwość stabilnego zatrudnienia po okresie próbnym
• Bogaty pakiet socjalny
• Finansowane przez firmę ubezpieczenie grupowe
Zapraszamy osoby, które lubią pracę i chcą mieć stabilne warunki zatrudnienia.
Stawiamy na zaangażowanie i pracowitość! Zapraszamy!
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dołączenie do CV i podpisanie następującej klauzuli: \" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .\"
Zainteresowanych proszę o przesyłanie cv na adres; Elzbieta.Jasinska@workservice.pl

Autor ogłoszenia

Work Service

Telefon: 571406537