Metrolog - Strzelce Opolskie

Metrolog

Miasto: Ogłoszenia Strzelce Opolskie, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta - nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w okolicach Strzelec Opolskich - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Metrolog

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Nr ref. M/7306

Najważniejsze obowiązki:

- wykonywanie testów i pomiarów zgodnie ze standardami,
- sygnalizowanie wszelkich niezgodności i niebezpiecznych trendów,
- identyfikacja części oraz zarządzanie nimi na poszczególnych etapach analizy,
- archiwizacja części uczestniczących w procesie analizy,
- obsługa sprzętu laboratoryjnego,
- merytoryczne wsparcie innych działów,
- ustalanie zakresu pomiarów oraz identyfikacja potencjalnych przyczyn trudności.

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane z zakresu metrologii, pomiarów współrzędnościowych),
- komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego,
- gotowość do nauki i udziału w szkoleniach,
- samodzielność oraz umiejętność pracy z zespole,
- odpowiedzialność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy na stanowisku metrologa.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę w nowoczesnym, międzynarodowym przedsiębiorstwie produkcyjnym z branży automotive,
- szkolenie wdrażające do pracy na stanowisku metrologa,
- możliwość dalszego rozwoju zawodowego wewnątrz firmy (szkolenia oraz inne formy doskonalenia zawodowego).

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: info@talentpartners.pl

W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Partners (44-100 Gliwice, ul. Zwycięstwa 10) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych (aktualnych i przyszłych) prowadzonych przez Talent Partners i związane z tym udostępnianie ich potencjalnym pracodawcom, a także w celu umieszczenia ich w bazie danych kandydatów Talent Partners.

Posiadamy certyfikat w zakresie prowadzenia działalności doradztwa personalnego - wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 18254.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Talent Partners

Telefon: 531913753