Manager ds. rekrutacji i selekcji - Strzelce Opolskie , Opole + region śląski - Strzelce Opolskie

Manager ds. rekrutacji i selekcji - Strzelce Opolskie , Opole + region śląski

Miasto: Ogłoszenia Strzelce Opolskie, Region: Lubelskie

Od: Agencja Pracy \"Pollux\" Sp z o.o.
Przedział wynagrodzenia: 2000,00 zł - 2500,00 zł / Miesięczny (Brutto)
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas określony
Czas trwania umowy:
Liczba wakatów: 1
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Wykształcenie Wyższe magisterskie
Branża: Oferty pracy na Human Resources
Opis stanowiska pracy
Jesteśmy nowoczesną, prężnie działającą firmą w zakresie leasingu pracowniczego, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu:

Managera ds. Rekrutacji i Selekcji

- kontrola i nadzór nad prowadzonymi rekrutacyjami osób poszukujących pracy w Holandii i w Polsce,
- aktywne wyszukiwanie i dobór kandydatów zgodnych z profilem stanowiska,
- koordynacja procesów rekrutacyjnych,
- budowanie bazy kandydatów,
- badanie rynku pracowników,
- tworzenie raportów,
- pozyskiwanie nowych kontrahentów/ firm z terenu śląskiego
Wymagania
- 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wykształcenie kierunkowe,
- biegła znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat.B,
- dobra znajomość komputera w zakresie MS Office,
- znajomość najnowszych technik rekrutacyjnych,
- dobra organizacja czasu pracy,
- umiejętność budowania i tworzenia pozytywnych relacji interpersonalnych,
- praca w terenie

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV pod adres : pollux.ola@vp.pl
lub o zgłoszenie się w Agencji Pracy „Pollux” ul. Bohaterów Getta 21/1
58-100 Świdnica tel.074 856 60 80 kom.513 122 392.
Godziny otwarcia:9-17

Autor ogłoszenia

POLLUX

ZdjęciaZdjecia - Manager ds. rekrutacji i selekcji - Strzelce Opolskie , Opole + region śląski