Ogrodnik - kierownik - Opole

Ogrodnik - kierownik

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, francuskiej Firmy pilnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KIEORWNIK PRAC OGRODNICZYCH
Miejsce pracy: Francja
Nr ref.: K/OGROD/FR/07/12

Zadania :
• kierowanie grupą ogrodników,
• współpraca z Polakami oraz Francuzami,
• nadzór nad prowadzonymi pracami:
 pielęgnacja przydomowych terenów zielonych, ogrodów,
 koszenie trawy,
 praca w terenie,
 drobne prace przy układaniu kostki, chodników, kamienia.

Wymagania :
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• znajomość języka francuskiego – warunek konieczny,
• prawo jazdy B,
• brak nałogów,
• motywacja do pracy we Francji,
• wysoka kultura osobista
• dokładność, precyzja,
• odpowiedzialność.

Oferujemy:
• umowę o pracę tymczasową,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• zakwaterowanie na koszt Pracodawcy,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV na adres: rekrutacja@interimax.com. W tytule maila proszę wpisać „K/OGROD/FR/07/12”.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Autor ogłoszenia

INTERIMAX

Telefon: 12 379 39 93