Praca na produkcji w Niemczech - Opole

Praca na produkcji w Niemczech

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

Praca na produkcji za granicą (Niemcy)!!!!
Agencja Pracy Concept Plus poszukuje chętnych do pracy na produkcji w regionie Dolnej Saksoni (na cały etat lub na pół etatu).
Opis stanowiska:
• rozkład, przetwarzanie i pakowanie produktów mięsnych
• praca na taśmie
• praca w systemie zmianowym

Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• zdolność do przystosowania się
• umiejętność pracy w grupie
• solidność
• mile widziane prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:

• stawka godzinowa – 9,10 € (zarobki według taryfy płac iGZ oraz dodatki i premie)
• praca na dłuższy czas
• opieka polskiego przedstawiciela

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na poniższy adres E-Mail lub skontaktowanie się z naszym biurem.

Concept Plus Sp. z o.o.
ul. Kosciuszki 15
45-064 Opole

Autor ogłoszenia

Concept Plus GmbH

Telefon: 774130024

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Praca na produkcji w Niemczech