Lekarz Pediatra (Kinderarzt) - Opole

Lekarz Pediatra (Kinderarzt)

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

LEKARZ PEDIATRA / KINDERARZT
oraz lekarze innych specjalizacji np. medycyny ogólnej, neurologii
Zakres obowiązków
Prowadzenie prywatnych praktyk lekarskich na terenie wschodnichoo Niemiec
Wymagania
§ komunikatywna znajomość j. niemieckiego (możliwość uczestniczenia w intensywnym kursie języka niemieckiego w Niemczech),
§ min. roczne doświadczenie,
Oferujemy
§ atrakcyjne warunki finansowe,
§ długoterminowe zatrudnienie w profesjonalnie wyposażonych gabinetach lekarskich,
§ szerokie możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności językowych,
§ współpracę z najwyższej klasy zagranicznymi specjalistami,
§ wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem i zakwaterowania.
KONTAKT
Dokumenty aplikacyjne w języku niemieckim prosimy kierować na adres:
Club Silesius Sp. z o.o.
45-057 Opole, ul. Ozimska 7
Tel. (077) 44 12 450 Fax (077) 44 12 451
cs@clubsilesius.com.pl, ks@clubsilesius.com.pl

Autor ogłoszenia

Katarzyna Szajca

Telefon: 600 875 905