spawacz monter - Opole

spawacz monter

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

Dla naszego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy w Holandii na stanowisku:
MONTER-SPAWACZ

Miejsce pracy: okolice Eindhoven (Holandia)

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za montaż oraz spawanie części maszyn.

Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie
- komunikatywna znajomość jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
- uprawnienia TIG, MIG
- umiejętność pracy w zespole
- umiejętność spawania blach 1-2mm, w tym ze stali nierdzewnej

Oferujemy:
- stała pracę
- tygodniowy system wynagrodzeń
- częściowy zwrot kosztów podróży na urlop na trasie Polska-Holandia
- dodatek wakacyjny
- samochód służbowy (pokrywamy koszty dojazdu do pracy na terenie Holandii)
- gwarantujemy zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail: biuro@crown-group.pl
W temacie prosimy wpisać: „Praca spawacz”
W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Crown Group
ul. 1 Maja 9/26
45-068 Opole
e-mail: biuro@crown-group.pl
www.crown-group.pl
tel. 77 436 51 31, 77 436 51 35

Autor ogłoszenia

Crown Group

Telefon: 77/436 51 31