Praca w Holandii - pakowanie słodyczy - Opole

Praca w Holandii - pakowanie słodyczy

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

Dla naszego kontrahenta zakładu zajmującego się pakowaniem produktów spożywczych, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy
na stanowisku:

PRACOWNIK PRODUKCYJNY

UWAGA! INFORMUJEMY, ŻE WARUNKIEM WYJAZDU JEST OSOBISTE ZAWARCIE UMOWY
W OPOLSKIM BIURZE AGENCJI. INFORMUJEMY JEDNOCZEŚNIE , ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Opis stanowiska:
Zadaniem osób zatrudnionych na w/w stanowisku będzie pakowanie słodyczy w dekoracyjne opakowania

Miejscowość:
- Oss

Wymagania:
- mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
- dokładność
- umiejętność pracy w zespole
- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- możliwość dłuższej współpracy
- zatrudnienie na „warunkach holenderskich”
- pomoc w organizacji wyjazdu
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii
- dobre warunki mieszkaniowe (domy jednorodzinne)
- opiekę ze strony pracowników agencji
- tygodniowy system wynagrodzeń

Forma składania aplikacji:
- osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wypełnienie formularza na naszej stronie internetowej
- CV można również złożyć w opolskim biurze

CROWN GROUP
ul. 1 MAJA 9/25
45-068 OPOLE
www.crown-group.pl

Autor ogłoszenia

CROWN

Telefon: 774365131