Praca w Holandii - pakowanie - Opole

Praca w Holandii - pakowanie

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

PRACA W HOLANDII
Dla współpracującego z naszą agencją centrum logistycznego, zajmującego się m.in. pakowaniem wyrobów z czekolady poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:
pakowacz
OPIS STANOWISKA PRACY:
- praca polega na pakowaniu wyrobów z czekolady

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY:
- druga połowa sierpnia 2012

MIEJSCE PRACY:
- Oss

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
- gotowość do podjęcia pracy na terenie Holandii
- mile widziana znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym
- tygodniowy system wynagrodzeń
- zakwaterowanie
- opiekę ze strony polskich koordynatorów
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii
- organizujemy przejazd z Polski do Holandii

FORMA APLIKACJI:
Osoby chętne proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej agencji.

UWAGA !! Warunkiem niezbędnym do podjęcia pracy jest osobiste zawarcie umowy
w opolskim biurze agencji. Informujemy także, ze skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

CROWN GROUP
ul. 1 Maja 9/25
45-068 Opole
biuro@crown-group.pl
www.crown-group.pl

Autor ogłoszenia

crown

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Praca w Holandii - pakowanie