Praca dla młodzieży - Opole

Praca dla młodzieży

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

PRACA W HOLANDII

Informujemy, że prowadzimy rekrutację osób chętnych do podjęcia pracy w nowo otwartym zakładzie pakującym suchą karmę dla zwierząt, na stanowisku:

PAKOWACZ – PRACOWNIK PRODUKCJI

POCZĄTEK PRACY:
- maj 2012

MIEJSCE PRACY:
VEGHEL (HOLANDIA)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa maszyn pakujących suchą karmę dla zwierząt

WYMAGANIA NIEZBĘDNE:
- gotowość do podjęcia pracy na terenie Holandii przez dłuższy okres czasu
- znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
- mile widziani kandydaci posiadający Prawo Jazdy kat. B

UWAGA !! Warunkiem niezbędnym do podjęcia pracy jest osobiste zawarcie umowy w opolskim biurze agencji.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

OFERUJEMY:
- pracę w nowo otwartym zakładzie
- zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym
- możliwość podnoszenia kwalifikacji
- stabilne zatrudnienie
- zakwaterowanie
- opiekę ze strony koordynatorów
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do pracy

FORMA APLIKACJI:
Osoby chętne proszone są o wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się na naszej stronie.

CROWN GROUP
ul. 1 Maja 9/25
45-068 Opole
tel. 77/436 51 31, 77/436 51 35
biuro@crown-group.pl

www.crown-group.pl

Autor ogłoszenia

CROWN

Telefon: 774365131

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Praca dla młodzieży