Praca dla młodzieży - Holandia - Opole

Praca dla młodzieży - Holandia

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

PRACA W HOLANDII

PRACA DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW
W OKRESIE WAKACJI

stanowisko:
pracownik magazynu

OPIS STANOWISKA PRACY:
Zadaniem osób pracujących na w/w stanowisku będzie przepakowywanie akcesoriów komputerowych i elektronicznych (torby, myszy, odtwarzacze MP3), zgodnie z zamówieniami

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY:
- koniec czerwca 2012

MIEJSCE PRACY:
- Breda/Tilburg

WYMAGANIA:
- ukończone 18 lat
- gotowość do podjęcia pracy na terenie Holandii na okres 8-10 tygodni
- znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego
- mile widziani kandydaci z Prawem Jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym
- możliwość wyjazdu w niewielkich grupach (max 3-4 osoby)
- tygodniowy system wynagrodzeń
- zakwaterowanie
- opiekę ze strony polskich koordynatorów
- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii
- b. dobre warunki socjalne

FORMA APLIKACJI:
- wypełnienie formularza na naszej stronie lub osobista wizyta w biurze

UWAGA !! Warunkiem niezbędnym do podjęcia pracy jest osobiste zawarcie umowy w opolskim biurze agencji
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

CROWN GROUP
ul. 1 Maja 9/25
45-068 Opole
biuro@crown-group.pl
www.crown-group.pl

Autor ogłoszenia

CROWN

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Praca dla młodzieży - Holandia