Doradca Klienta - Opole

Doradca Klienta

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

Firma Euro - net Sp.zo.o jest liderem rynku RTV i AGD w Polsce. Obecnie nasza sieć liczy 164 sklepy zlokalizowane w 84 miastach. Nasza firma rozwija się dynamicznie. Wciąż otwieramy nowe sklepy RTV EURO AGD na terenie całego kraju. Tworzymy w ten sposób nowe miejsca pracy dla sprzedawców, kasjerów, sprzedawców ratalnych, a także kierowców i magazynierów.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta
do naszych sklepów w Opolu.
Jeśli czujesz, że praca z ludźmi i dla ludzi sprawia Ci satysfakcję, jeśli lubisz wyzwania i jesteś lub chcesz być profesjonalistą, zgłoś się do nas.

Główne zadania:
• profesjonalna obsługa Klientów,
• sprzedaż sprzętu,
• przygotowanie sprzętu do sprzedaży.
Oczekujemy:
• umiejętności sprzedaży,
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
• samodzielności w działaniu,
• nastawienia na sukces,
• umiejętności obsługi komputera,
• mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedawcy lub znajomość branży RTV / AGD,
• dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi kasy fiskalnej lub systemów ratalnych.
Oferujemy:
• możliwość poznania najnowszych produktów z branży RTV i AGD,
• pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej,
• atrakcyjny pakiet szkoleniowy z zakresu technik sprzedaży, obsługi Klienta,
• możliwość rozwoju i awansu zawodowego,
• motywacyjny system wynagrodzeń
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji na adres :aldona.bokiewicz@euro.com.pl
Zaznaczam, że skontaktuję się tylko z wybranymi kandydatami.

Autor ogłoszenia

Euro - net Sp.zo.o.