PROFESJONALNA NIANIA / OPIEKUNKA / ANIMATORKA - Opole

PROFESJONALNA NIANIA / OPIEKUNKA / ANIMATORKA

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

Prywatny żłobek w Opolu podejmie współpracę z osobami wykwalifikowanymi na stanowisko :

Miejsce pracy : Opole

Ilość wolnych etatów : 3

ZADANIA :
• Profesjonalna opieka nad dziećmi w wieku od 6 miesiąca co 3 lat
• Przygotowywanie oraz podawanie posiłków dziecku
• Utrzymywanie w czystości stanowiska pracy
• Dbanie o bezwzględna higienę oraz psycho-ruchowy rozwój dzieci

WYMAGANIA :
• Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku od 6 miesiąca do 4 lat
• Odpowiednie podejście i zamiłowanie do pracy z dziećmi
• Samodzielność, sumienność, obowiązkowość i kreatywność
• Umiejętność pracy na wielu płaszczyznach oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach
• Ważna książeczka sanepidowska
Wykształcenie kierunkowe co najmniej Licencjackie

Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w żłobku !

FORMA ZATRUDNIENIA :

Umowa zlecenie lub umowa o pracę na okres próbny 3 miesięczny
Wynagrodzenie do 9zł/h w zależności od umiejętności i doświadczenia

FORMA KONTAKTU :
Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz ze zdjęciem na adres mail :

najlepsza_praca@wp.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883 )”

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.

Autor ogłoszenia

Twoja Najlepsza Praca