Majster / Kierownik robot hydrotechnicznych - Opole

Majster / Kierownik robot hydrotechnicznych

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

Nasz klient świadczy usługi w zakresie wykonawstwa kompleksowych robót inżynieryjnych, ziemnych i drogowych, w tym przemieszczeń mas ziemnych, makroniwelacji i odkrywek. Aktualnie na teren woj. opolskiego poszukujemy

Kierownika/Majstra robot hydrotechnicznych

Zadania:
- nadzór nad robotami ziemnymi przy zbiorniku wodnym,
- przygotowywanie rozliczeń niezbędnych do fakturowania,
- podpisywanie raportów pracy sprzętu operatorów maszyn.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomosc programu AutoCAD,
- 2 lata doswiadczenia na analogicznym stanowisku,
- dyspozycyjnosc,
- Gotowosc do ewentualnej przeprowadzki na teren woj. opolskiego.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- umowe na czas nieokreslony,
- prace przy ciekawych projektach.
- firma zapewnia nocleg i wyżywienie,
- praca od pon-pt.

Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie CV w języku polskim na adres

martyna.mazur@polishpersonnel.com

W tytule prosze wpisac nazwe stanowiska.

Autor ogłoszenia

Polish Personnel

Telefon: (00-48) 61 833 09 52

ZdjęciaZdjecia - Majster / Kierownik robot hydrotechnicznych