Elektryk - Niemcy, darmowe mieszkanie i auto - Opole

Elektryk - Niemcy, darmowe mieszkanie i auto

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

MB Service jest firmą z wieloletnim stażem na rynku niemieckim - zaufaj naszemu doświadczeniu i rozpocznij atrakcyjną pracę w Niemczech.

Nasza firma daje Tobie gwarancję stabilnego zatrudnienia i rozwoju zawodowego u znanych niemieckich firm w branży elektrycznej.

Jeśli chciałbyś dołączyć do innych wykwalifikowanych fachowców z MB Service to zapraszamy do kontaktu.

Aktualnie dla naszego klienta, renomowanej niemieckiej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Elektryk

Zadania na tym stanowisku pracy:
Prace elektryczne budowlane i/lub przemysłowe

Wymagania:
Wyuczony zawód elektryka lub uprawnienia SEP
Doświadczenie na w/w stanowisku
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Dyspozycyjność
Gotowość do wyjazdu od zaraz
Gotowość do wyjazdu w różne tereny Niemiec

Oferujemy:
Stawkę godzinową obowiązującą na niemieckim rynku pracy
Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
Darmowe zakwaterowanie
Pomoc w załatwianiu formalności
Stabilną pracę
Możliwość rozwoju zawodowego

MB Service
Ul. Oleska 121
45-231 Opole
Tel: +48882950741
E-Mail: dw@mb-service.pl
Cert. 9875

Prosimy o dopisanie do swojej aplikacji (CV) poniższej klauzuli:
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”

Autor ogłoszenia

dw@mb-service.pl

Telefon: 882950741

ZdjęciaZdjecia - Elektryk - Niemcy, darmowe mieszkanie i auto