Konsultant Klienta - Opole

Konsultant Klienta

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

JOBMAN.pl dla swojego Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukuje na terenie Opola osób do współpracy na stanowisku:

KONSULTANT KLIENTA

Zakres obowiązków:
• Telefoniczna obsługa Klienta
• Sprzedaż i doradztwo Klientowi – realizowanie celów sprzedażowych
• Zapewnienie wysokiej jakości usług, dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:
• Dyspozycyjność
• Status studenta
• uczciwość, rzetelność, komunikatywność
• umiejętność organizacji czasu pracy
• mile widziane doświadczenie w pracy z klientem

Oferujemy
• Pakiet szkoleń
• Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system motywacyjny
• Niezbędne narzędzia pracy
• Elastyczny grafik pracy ( 8- 14, 14-20)
• Miła atmosfera pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Biuro Promo Sp. z o.o. - JOBMAN.pl działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod nr 2163.

KONTAKT:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres e-mail: opole[]jobman.pl z podaniem nazwy \"KonsultantKlienta/Opole\" w temacie wiadomości lub kontakt telefoniczny.

Biuro Promo Sp. z o.o
Ul. Obrońców Stalingradu 66 pok 203 Opole
Telefon: 510162090
pn-pt - 9 - 16

Autor ogłoszenia

jobman.pl

Telefon: 510 162 090