Programista Flash / AS - Opole

Programista Flash / AS

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

Agencja Interaktywna NEOMEDIA poszukuje osób do pracy na stanowisku PROGRAMISTA FLASH / AS.

Praca na stanowisku: Programista Flash / AS.

Zakres obowiązków: do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie realizacja aplikacji internetowych wykonanej w technologii FLASH współpracujących z relacyjnymi bazami danych

Miejsce pracy: Opole

Godziny pracy: pn-pt 8:00-16:00 lub 10:00-18:00 lub system pracy zadaniowy.

Wymagamy: dyspozycyjności, sumienności, samodzielności i dobrej organizacji pracy, doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomości Action Script 3.0, znajomości platformy Adobe Flash,

Mile widziane: zorientowanie w trendach związanych z Web 2.0,

Co oferujemy?
 W początkowym okresie współpracy zatrudnienie na zasadzie umowy zlecania lub umowy o dzieło w szybko rozwijającej się firmie (po 3-6 miesiącach możliwość zatrudnienia na umowę o pracę)
 Atrakcyjne warunki finansowe
 Swobodną atmosferę pracy w młodym zespole

Osoby zainteresowane pracą z nami proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres praca@neomedia.pl. Prosimy również o załączenie w przesyłanych dokumentach klauzuli o następującej treści:
\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883).\"

Jako temat wiadomości e-mail prosimy wpisać: \"Praca – programista flash\".

Autor ogłoszenia

Mirosław Marzec

Telefon: 697724147