Supervisor - Opole

Supervisor

Miasto: Ogłoszenia Opole, Region: Lubelskie

Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o. zatrudnia ponad 3000 merchandiserów, którzy pracują we wszystkich hipermarketach i wybranych supermarketach na terenie całego kraju. Celem naszej firmy jest zapewnienie producentom z branży FMCG dostępności produktów na półkach sklepowych oraz ich prawidłową ekspozycję. PGM, chcąc zapewnić swoim Klientom wysoce specjalistyczny serwis, skupia się całkowicie na merchandisingu z uwzględnieniem zasad marketingu i standardów obowiązujących w handlu.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

Supervisor

Zadania:
• zarządzanie grupą merchandiserów,
• dbanie o zachowanie standardów ekspozycyjnych,
• raportowanie o bieżącej sytuacji podległych obiektów,

Wymagania:
• książeczka zdrowia (badania ogólne, SANEPID),
• telefon komórkowy,
• dyspozycyjność,
• własny samochód,
• umiejętności zarządzania ludźmi,
• mile widziane doświadczenie na stanowisku merchandisera oraz dostęp do Internetu,

Oferujemy:
• umowę-zlecenie,
• pakiet szkoleń,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• dla najlepszych możliwość awansu na stanowisko Koordynatora,

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacje1@pgm.net.pl
Wiecej informacji pod nr tel. 662-120-420
Informacje o firmie znajdziesz na: www.pgm.net.pl

Autor ogłoszenia

Polska Grupa Merchandisingowa

Telefon: 662120420

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Supervisor