Programista/Holandia - Olesno

Programista/Holandia

Miasto: Ogłoszenia Olesno, Region: Lubelskie

KEY INTERNATIONAL POLSKA POSZUKUJE

PROGRAMISTÓW

DO PRACY W HOLANDII

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykonywała prace polegające na m.in. tworzeniu i administrowaniu systemami, programowaniu w językach JAVA, C++, PHP oraz w skryptach, certyfikacji oraz transferowaniu danych w ramach powierzonych projektów.
Wymagania:
• Wyższe wykształcenie kierunkowe,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• Prawo jazdy kategorii B,
• Umiejętność programowania w językach Java, C, C++, PHP, Delphi i skryptach
• Doświadczenie w administrowaniu (np. MCSA, MCSE, LINUX),
• Doświadczenie w konfiguracji systemów (np. Windows XP, Server 2000, Linux),
• Praktyka w transferowaniu danych,
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie (do uzgodnienia)
• samochód służbowy do dyspozycji na terenie Holandii,
• przejazdy Polska - Holandia na koszt pracodawcy,
• minimum roczne kontrakty,
• możliwość rozwoju i wymiany doświadczeń w grupie młodych i ambitnych osób,
• możliwość zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu profesjonalnego IT,
• możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
• szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
• zatrudnienie przy projektach realizowanych w Koncernach Komputerowych na terenie Holandii.
Zgłoszenia (Cv w języku angielskim ze zdjęciem) należy przesyłać na adres
opole@keyinternational.pl
lub pocztą tradycyjną
Ul. Damrota 10/22, 45-064 Opole
Fax: 77/441 86 66